19 Ocak 2015 Pazartesi

Bir Eskiz Günü // Sketchy Day


Merhaba herkes!
Nihayet kısa bir tatile ulaştım. Bu günlerde artık kendim için bir şeyler üretmeyi seviyorum. Neyse geçen gün internette şöyle bir dolanırken Emma Watson Evolution diye bir şeyler gözüme çarptı. Benim için sonsuza dek Hermione olarak kalacak oyuncunun fotoğraflarına bakınca aslında hakikaten de gözümüzün önünde bizimle beraber büyüdüğünü bir kez daha hissettim.

Bence, Watson'ın Potter serisi için Premier gösterimlerinde kullandığı kıyafetlerinde sonlara doğru olsa da nihayet kendine özel bir şeyler yakaladı. Bu değişimi fotoğraflar bakarken daha iyi algılıyorsunuz ama bir şeyi anlamanın en iyi yolu çizmek olduğunu düşünürüm hep. Ve bu kez hazır vakit varken ben de öyle yaptım ve değişimi incelemek için oturup bir şeyler karaladım. Bazı detayları değiştirdim bazılarına ekler yaptım falan. Ben çizerken mutlu oldum umarım siz de beğenirsiniz.

Hello everyone!
Finally i have a short holiday. In these days i like to product something for only myself. Anyway, last day when i surf on the net, i found something like Emma Watson Evolution. Although she is always Hermione in my mind, i realized again that she is not the same five years ago.

I think Watson could specialize her style to end of the Potter Series Premiers.  This evolution is more clear when you see the photos. But i think drawing is the best way to the understand something completely. And this time i did. I drew some sketches to see the changing. I alternated some details etc... But when i did i was happy a little bit, and hope you like them....


                              Felsefe Taşı ve Sırlar Odası'nı çizme ihtiyacı hissetmedim açıkçası
Sorcerer Stone and Chamber of the Secrets i didn't need to draw actually Azkaban Tutsağı // Prisoner of the Azkaban


Ateş Kadehi // Goblet of the Fire

Zümrüdüanka Yoldaşlığı // Order of the Phoenix 


Melez Prens // Half-Blood PrinceÖlüm Yadigarları Bölüm I Londra Premieri // Deathly Hallows Part I/London Premier


Ölüm Yadigarları Bölüm I New York Premieri // Deathly Hallows Part I/ New York PremierÖlüm Yadigarları Bölüm II Londra Premieri // Deathly Hallows Part II /London PremierÖlüm Yadigarları Bölüm II New York Premieri // Deathly Hallows Part II /New York PremierSon olarak ve aslında tek beğendiğim Oscar gecesi için
The last one actually my only favourite: for Oscar night 

Takipte kalın/ Follow here:Bloglovin
 Youtube 
Jadis Jade 2015Hiç yorum yok: